جلسه شورای اداری شهرستان ایذه با محوریت برنامه ریزی و ارایه اهداف چهار ماه سال جاری و بیان مسایل انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه جلسه شورای اداری با محوریت برنامه ریزی و ارایه اهداف چهار ماه سال جاری و بیان مسایل انتخابات به ریاست حسین لامی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه ،اعضای شورای تامین و مسئولان دستگاه اجرایی ،اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
در این جلسه خداداد کردی معاونت فرمانداری اظهار داشت: مدیران منتظر امکانات نباشند ما باید با همین امکانات مشکلات را رفع کنیم .
وی افزود :تمام فکرتان برگزاری انتخابات نباشد انتخابات را به حاشیه نبرید شما وظایف ذاتی و کاری خود را انجام دهید.
کردی ادامه داد: با کسانی که جانبداری و سو استفاده از امکانات اداری می کنند در انتخابات به جد برخورد خواهیم کرد.
در ادامه جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه اظهار کرد :با توجه به مشکلاتی که مردم دارند نه به تغییرات و نه به آینده امیدوار نیستند ما باید اطمینان بدهیم مشکلاتشان را حل می کنیم .
لامی زاده با اشاره به نزدیک بودن انتخابات تاکید کرد: دستگاه اجرایی عوامل تسهیل کننده انتخاباتی هستند
وی افزود:۴ ماه تا پایان سال داریم انتخابات کار فرمانداری و نهادهای امنیتی، قضایی و انتظامی است ادارات نباید در کار انتخاباتی ورود کنند امکانات دستگاه های اجرایی نباید در اختیار کاندیدهای خاص باشد و همچنین نیروی اجرایی ما نباید در اختیار کاندید های خاص باشد.
وی ادامه داد:آمده ایم در خدمت مردم باشیم و تا زمانی که هستیم به مردم خدمت می کنیم .
نماینده دولت در شهرستان گفت :۴ماه باقی مانده از پایان سال هر دستگاه اجرایی ۴هدف انتخاب کنند که قابلیت دسترسی و عملیاتی شدن تا پایان سال داشته باشد و به ما بدهد و ما یک مورد را انتخاب میکنیم و باید تا پایان سال باید انجام شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه افزود:اگر هر کدام از دستگاه ها هدف های خود را انجام دهد مشکلات زیادی از شهرستان تا پایان سال حل می شود.
لامی زاده اضافه کرد :ارزیابی ما برای مدیران بر اساس رسیدن به هدف است.
عالی ترین مقام دولت در شهرستان ایذه گفت:رسانه ها مانند مسئولین هستند ، رسانهها جهت روشنگری و پیشرفت قلم بزنند.اگر مدیران کاری برای پیشرفت شهرستان انجام دهند رسانه ها موظف هستند با قلم خود از آنها تقدیر کنند هدف خدمت است اگر هدف غیر از این باشد اشتباه آمده است.
وی ادامه داد:رسانهها از مسؤولان دستگاههای اجرایی رسالت بیشتری دارند، نشاط و امید را برای مردم ایجاد کنید
لامی زاده در پایان تاکید کرد: مسئولین دستگاه اجرایی با مردم خوب رفتار کنند اگر نمیشود برایشان کار انجام دهیم با محبت با آنها برخورد کنیم به کارشناسانتان یاد بدهید با مردم به خوبی برخورد کنند.

 

 

 

 

 


۱۰۳