فرماندار ایذه : حماسه ماندگار نهم دی یکی از بی نظیرترین حرکت‌های خودجوش مردمی تاریخ انقلاب اسلامی بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه *جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت مراسم ۹دی شهرستان ایذه* صبح امروز با حضور حسین لامی زاده فرماندار شهرستان ، خداداد کردی معاون سیاسی فرماندار و مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید  .

نماینده دولت در شهرستان ایذه گفت :حماسه ماندگار نهم دی یکی از بی نظیرترین حرکت‌های خودجوش مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت و صیانت از نظام مقدس اسلامی بود که برگ زرّین دیگری از غیرت دینی و انقلابی را در صحیفه‌ی افتخارات تاریخ مبارزات مردم فهیم و زمان شناس ایران اسلامی رقم زد.

لامی زاده ضمن تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم گفت :تمام مسئولان ادارات به همراه پرسنل در این تجمع حضوری پرشور داشته باشند.

وی مردم را به حضور پرشور در تجمع روز نهم دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» دعوت کرد

کردی در ادامه جلسه اظهار کرد: در روز ۹ دی مردم ثابت کردند در کنار ولایت فقیه و ارزش های نظام و آرمانهای شهدا هستند.

معاون سیاسی فرماندار افزود: در راستای بزرگداشت ۹ دی ، باید تلاش شود باهمکاری دستگاههای اجرایی ،نظامی ،انتظامی و بسیجیان برنامه تجمع ۹ دی سال جاری پر رنگ و پرشور با حضور آحاد و اقشار مختلف مردم در شهرستان برگزار شود و به دشمنان ثابت کنیم به همراه انقلاب و برای تثبیت آرمان های ۹ دی ، به میدان خواهیم آمد.

در پایان جلسه از رؤسای ادارات شهرستان که در مراسمات همکاری و هماهنگی لازم داشته با لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است تجمع بزرگ حماسه ۹ دی در شهرستان ایذه دوشنبه مورخ ۹ دی ساعت ۹:۳۰ صبح در مصلی امام خمینی (ره) با حضور کلیه مسئولین و آحاد مردم برگزار می گردد.

 

 

۱۴۷