آیین افتتاح فاز اول پست ۱۳۲/۳۳ کیلو ولت آنزان شهرستان ایذه با حضور استاندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه فاز اول دومین ایستگاه پست برق ثابت شهرستان ایذه با هزینه ۴۵۰ میلیارد ریال روز جمعه ۲۷ دی ماه با حضور استاندار خوزستان،مدیرکل شهرک های صنعتی ،فرماندار ایذه ،نماینده ایذه و باغملک در مجلس و جمعی از مسئولان استانی وشهرستانی به بهره برداری رسید.

دکتر شریعتی در این آیین اظهار داشت: شهرستان ایذه با بیش از ۲۳۰ هزار نفر جمعیت از محرومیت جدی برخوردار بوده و  فقط یک پست برق ثابت و دو پست برق سیار داشته است که این وضعیت ناپایداری برق را در پی داشته است.

استاندار خوزستان افزود : در سال ۹۵ مردم ایذه مرتب از قطعی برق برای گلایمندی داشتند و خوشبختانه با تلاش هایی که مسئولان برق منطقه ای داشته اند به بهبود وضعیت منطقه وکاهش خاموشی ها انجامید.

وی در ادامه گفت: امروز دومین پست برق ثابت به بهره برداری رسید انشا الله سومین پست برق ثابت نیز در منطقه میانگران که در حال ساخت می باشد حدود یک سال آینده به بهره برداری خواهد رسید که در آن صورت با ۳ پست برق ثابت شهرستان ایذه به شرایط استاندارد در این بخش نزدیک تر خواهد شد و برق پایدار تری خواهد داشت و کم توجهی و بی توجهی ای که در گذشته نسبت به این مسئله صورت گرفته است جبران خواهد شد.

 

 

۳۸