فرماندار ایذه در جلسه شورای اداری :حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

انقلاب مال ماست و صاحب آن خودمان هستیم شهدا ،مردم ،مقام معظم رهبری کمک کردند این انقلاب حفظ شده مملکتی که می خواهد روی پای خودش بایستد باید آسیب ها را تحمل کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه، حسین لامی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان ایذه خطاب به مسئولین ادارات گفت: با حضور فعال در سالروز شکوهمند انقلاب و هماهنگی در اجرای برنامه های پیش‌بینی شده در این ایام زمینه هرچه بهتر برگزار شدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کنید.

وی افزود: ناهمواری هایی که وجود داشته نباید ما را از اصل انقلاب و اصل مردم داری دور کند زیرا انقلاب متعلق به ماست و بنابر‌این باید با تمام توان از آن مراقبت کنیم.

فرماندار ایذه با تأکید بر اهمیت فضای محازی در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: باورهای مردم کمی ضربه خورده است، باید کاری کنیم ذهن مردم نسبت به خیلی از مسائل خراب شود، نباید آسیب ها را جوری بزرگنمایی کنیم خدشه به انقلاب وارد شود.

وی از دشمنان زیاد کشور در سطح بین اللملی سخن گفت و تصریح کرد: متاسفانه نارضایتی‌های به وجود آمده به واسطه ناهنجاری ها و نابلدی‌هاست و اگر برنامه ریزی های خوبی داشته باشیم از این جا به بعد می توانیم سطح نارضایتی ها را به صفر نزدیک کنیم.

لامی زاده افزود: ما باید همیشه در کنار انقلاب باشیم و این فقط یه این معنی نیست که در راهپیمایی شرکت کنیم، در کنار انقلاب بودن این است که ما خدمتگزاری به مردم را سرلوحه‌ کارهای خود قرار دهیم.

فرماندار ایذه با بیان اینکه ما حافظان نظام جمهوری اسلامی هستیم اظهار کرد: اگر بتوانیم به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کنیم در انجام وظیفه خود که حفظ نظام جمهوری اسلامی است موفق بوده‌ایم.

وی از مسئولین شهرستان خواست که برای انتخابات آماده باشند و ادامه داد: فراموش نکنید شما نماینده دولت هستید و حق ندارید له یا علیه کاندید خاصی فعالیت کنید، تجهیزات در اختیار آنها بگذارید و یا خودتان در محافل انتخاباتی شرکت کنید.

لامی زاده از رصد دقیق فعالیت‌های مسئولین خبرداد و تصریح کرد: در مسیر قانون حرکت کنید  زیرا قانون به شما اجازه تخلف نمی دهد، کاندیداها نیز در چارچوب قانونی فعالیت خود را انجام دهند.

وی صیانت از آرای مردم را سر لوحه کارها دانست و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات به  معنای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

۳۱