تست بیمار باغملکی مشکوک به کرونا مثبت شد

فرماندار و رییس شورای سلامت شهرستان ایذه گفت : تست بیمار باغملکی مشکوک به کرونا در بیمارستان شهدای ایذه ، معین شهرستانهای ایذه، باغ‌ملک و‌ هفتکل مثبت اعلام شد و تحت مراقب ویژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه، حسین لامی زاده با اعلام این خبر بیان کرد : متاسفانه تست یک شهروند اهل باغملک که در روز گذشته در بیمارستان شهدا ایذه اخذ شده بود ، امروز مثبت اعلام شده و این بیمار تحت درمان می باشد.

وی با بیان اینکه بیمارستان شهدای ایذه، معین شهرستان های ایذه، باغ‌ملک و هفتکل است، افزود : این بیمار اهل شهر قلعه تل شهرستان باغملک است و این مسئله خطر احتمال ابتلای افراد بیشتر را در روزهای آینده زیادتر می‌کند.

رییس شورای سلامت شهرستان ایذه عنوان کرد: تمامی ورودی های شهرستان بصورت شبانه روزی پایش شده و تست غربالگری انجام می شود تا از ورود گردشگر و موارد مشکوک و مبتلا به کرونا در شهرستان جلوگیری شود.

فرماندار ایذه اظهار داشت:ما هیچ پنهان کاری با مردم نداریم و حافظ جان آنها هستیم و تقاضامندیم به نکات بهداشتی وزارت بهداشت و درمان اهمیت داده و در منازل خود بمانند تا این بحران را پشت سر بگذاریم.

این ویروس که به تازگی با منشا چین پیدا شده یک ویروس ناشناخته است و در حال حاضر تنها راه مقابله با آن رعایت بهداشت فردی و حاضر نشدن در اجتماعات و محافل عمومی است.

۴۰۸