پیام مشترک امام جمعه و فرماندار ایذه به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار ایذه به مناسبت روز جهانی قدس

امام جمعه و فرماندار ایذه با صدور پیامی مشترک از مردم ایذه خواستند همراه با سایر مردم جهان باحضور پرشور در فضای مجازی حمایت معنوی خویش را از مردم مظلوم و رنج دیده فلسطین اعلام نمایند.

مقام معظم رهبری فرمودند: مساله ‌فلسطین‌ از لحاظ‌ اسلامی ‌برای ‌همه ‌مسلمانان ‌از جمله ‌برای ‌ما یک‌ مساله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه ‌است‌.

روز جهانی قدس یکی از مهمترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی(ره) و نماد ایستادگی حق در مقابل باطل و منشا حمایت جهانی از مردم مظلوم فلسطین است.

این روز متعلق به همه آزادی‌خواهان و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌ای برای مؤمنان در اعصار گذشته و حال و آینده و تا همیشه تاریخ است.

حال که امسال به علت شیوع ویروس کرونا در کشور از برگزاری راهپیمایی های منسجم محروم هستیم ولی این محدودیت مانع از حمایت مردم ایران اسلامی از مردم رنج کشیده و ستم دیده کشور فلسطین نخواهد شد.

اینجانبان ضمن دعوت از تمامی مردم فهیم شهرستان ایذه به شنیدن سخنان رهبر مسلمانان جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی) که به صورت زنده از صدا و سیمای جمهوری اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان پخش می شود، خواستاریم در این روز با حضور پر شور در فضای مجازی انزجار و بیزاری خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار اعلام کنند.

عید سعید فطر امسال با وجود ویروس منحوس کرونا و با توجه به توصیه ستاد مبارزه با کرونا، دید و بازدید های عید میتواند آمار مبتلایان و مرگ و میرهای کرونا را در شهرستان و استان افزایش دهد. به همین جهت بجای دید و بازدیدهای عید فطر امسال ، در خانه مانده و با ارسال پیامک این روز مبارک را تبریک می گوییم.

در پایان با استناد به بیانات و تاکیدات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص رعایت بهداشت فردی و عمومی از همه ی شما عزیزان خواهشمندیم از دید و بازدیدهای گروهی و جمعی در این ایام، زیارت اهل قبور و شرکت در کلیه مراسمات جدا اجتناب نموده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ماندن در خانه جهت قطع زنجیره انتقال این ویروس تلاش نماییم .

سید کمال موسوی امام جمعه شهرستان ایذه
حسین لامی زاده فرماندار شهرستان ایذه

 

۹۲