پیام تبریک فرماندار شهرستان ایذه بمناسبت هفته قوه قضاییه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه حسین لامی زاده طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها، کرامت انسانی و آزادی های مشروع شهروندان ایفا نموده است و در راستای اجرای عدالت یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی نموده است که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، گواهی روشن براین مدعاست.

سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و جمعی از مسوولان کشورمان در حادثه تروریستی انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر سال ۱۳۶۰ که در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز قوه قضاییه نامگذاری شده است، فرصتی مغتنم برای تکریم مجاهدات تلاشگران صدیق این قوه است که نقشی اساسی در تحقق بخشیدن عدالت در جامعه را عهده دار هستند.

اینجانب برخود لازم می دانم هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم و متعهد و دست‌اندرکاران امر قضاوت در شهرستان ایذه تبریک گفته و از پیشگاه باری تعالی برای آنان صحت و سلامتی مسالت نمایم.

حسین لامی زاده
فرماندار شهرستان ایذه

۱۹