با تلاش و پیگیری فرماندار /حضور مدیرکل دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان و بازدید از مکان پیشنهادی دانشگاه فرهنگیان شهرستان ایذه

فرماندار ایذه :دانشگاه فرهنگیان بزودی در ایذه راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه در جلسه شب گذشته فرماندار ایذه با رییس دانشگاه فرهنگیان خوزستان و مسئولین ایذه، هماهنگی های لازم جهت گرفتن کد -راه اندازی وآغاز بکار دانشگاه فرهنگیان ایذه انجام شد.

فرماندار ایذه با بیان اینکه ایجاد دانشگاه فرهنگیان در شهرستان را فرصت توسعه دانست و گفت: با آغاز بکار این دانشگاه‌ بسیاری از مشکلات جوان این شهرستان از جمله مسافت، حمل و‌نقل، دوری خانواده و کاهش هزینه را در بر خواهد داشت.

بعد از جلسه فرماندار بهمراه رییس و‌ معاونین دانشگاه فرهنگیان خوزستان و‌مسئولین از مکان‌های پیشنهادی جهت قرار گرفتن این دانشگاه بازدید داشتند که برابر آن مقرر شد تفاهم نامه ای بطور موقت بسته شده و ساختمان دانشگاه آزاد راسوند در اختیار دانشگاه فرهنگیان قرار گیرد.

وی در پایان اظهار داشت :با نماینده محترم شهرستان هماهنگی های لازم صورت میگیرد که با پیگیری های لازم با هیات امنا دانشگاه آزاد کشور، کار انتقال دائم این مکان به دانشگاه فرهنگیان انجام شود.

 

 

۲۵