جلسه شورای ترافیک شهرستان ایذه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به *ریاست آقای لامی زاده فرماندار شهرستان* و دیگر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

🔻در این جلسه مقرر گردید :
⬅️شهرداری ایذه کلیه عملیات اجرایی رفع نقاط حادثه خیز درون شهری شهرستان را هر چه سریعتر به اتمام برساند.

⬅️شهرداری ایذه با همکاری و هماهنگی پلیس راهور نسبت به بررسی و بروز رسانی عملکرد چراغ های راهنمایی و رانندگی چهار راه ها اقدام و کلیه سرعتگاههای واقع در معابر اصلی را به صورت استاندارد اصلاح و خط کشی معابر عمومی بویژه گذره های عابر پیاده اقدام نمایند.

⬅️مدیریت توزیع برق شهرستان با همکاری و هماهنگی شهرداری ها نسبت به تامین و تعویض کلیه روشنایی معابر و بلوارها اقدام نمایند.

⬅️شهرداری ها با هماهنگی و همکاری پلیس راهور نسبت به تهیه و نصب تابلوهای راهنمایی رانندگی ،تابلوی راهنمای مسیر در کلیه نقاط ضروری اقدام نمایند.

⬅️با توجه به درخواست مکرر عابرین ،کسبه در خصوص پارک وانت بارهای میوه فروشی و ایجاد ترافیک و مزاحمت مقرر گردید شهرداری نسبت به ساماندهی آنها در مکان مناسب اقدامات لازم را بعمل آورند.

⬅️با توجه به بازدیدی که اعضای کارگروه تخصصی درون شهری از ترمینال داشتند شهرداری جهت رفع مشکلات ،کمبودها و کاستی (تامین و نصب وسایل سرمایشی و گرمایشی در سالن عمومی ،تعمیر و تجهیز سرویس بهداشتی ،نصب آبسرد کن ،دستگاه ضدعفونی کننده اقدام نمایند.

⬅️اداره راه و شهرسازی با توجه به اتمام عمده عملیات اجرایی جاده ایذه _باغملک نسبت به نصب تابلوهای راهنمایی ،نصب علائم هشدار ،نصب جدا کننده ،نصب گارد ریل پل ها _خط کشی و….اقدام نمایند.

⬅️ راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدامات لازم جهت رفع نقاط حادثه خیز ،اصلاح و ایمن سازی محورهای اصلی و پرتردد،تهیه و نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگیو تابلوی راهنمای مسیر اقدام نمایند.

۱۶شهریور
لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:*
sapp.ir/farmandari.izeh

۲۰۳