فرماندار ایذه در جلسه قرارگاه کنترل کرونا ویروس :مدارسی که امکان اجرای پروتکل های بهداشتی را ندارند تعطیل می شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه حسین لامی‌زاده ظهر امروز در جلسه قرارگاه کنترل کرونا ویروس اذعان داشت :اولویت ما حفظ سلامت مردم است، بنابراین مدارسی که به دلایل مختلف مانند کمبود فضای آموزشی امکان اجرای پروتکل‌های بهداشتی را ندارند تعطیل می‌شوند.

نماینده دولت در شهرستان اظهار داشت: مدارسی که به هر دلیل امکان اجرای این پروتکل‌ها را ندارند باید تعطیل شوند زیرا سلامت دانش‌آموزان برای ما از هرچیزی مهمتر است.

وی از لزوم بازرسی بهداشتی از پاساژها، مراکز خرید و اصناف ایذه سخن گفت و ادامه داد : شبکه بهداشت، اداره صمت و پلیس اماکن ایذه تا روز چهارشنبه هفته جاری باید تمام این مراکز را مورد بازرسی قرار دهند؛ اگر موارد بهداشتی مانند زدن ماسک توسط فروشندگان، ضدعفونی مراکز و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشود مجبور می‌شویم نسبت به تعطیلی آنها اقدام کنیم.

فرماندار ایذه با تاکید بر تعطیلی پارک‌های سطح شهر ایذه گفت: شهرداری نسبت به خاموش کردن چراغ‌های پارک‌ها اقدام کند و مردم نیز از تجمع در این محل‌ها پرهیز کنند.

لامی‌زاده تاکید داشت: رعایت موارد بهداشتی در ادارات نیز باید تشدید شود؛ کارمندان ملزم به استفاده از ماسک هستند.همچنین ارایه خدمت به مراجعان منوط به استفاده از ماسک توسط آنهاست. مدیران ادارات نیز نسبت به گندزدایی و ضدعفونی مداوم اداره خود اقدام کنند.

در پایان گفت :روند ضدعفونی سطح شهر توسط شهرداری هر چه سریعتر صورت گیرد.

بخشداران در بخش ها جلسات و هماهنگی لازم را با دهیاران برای ضدعفونی معابر و آهک پاشی جداول و خیابان را هر چه سریعتر انجام دهند در خصوص روستاهای فاقد دهیار همانند قبل نزدیک ترین دهیار موظف است کار ضدعفونی روستا را انجام دهند.
۳۰شهریور
لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:*↙️
sapp.ir/farmandari.izeh

 

 

۱۴۷