اعلام محدودیت های کرونایی در قرارگاه کنترل کرونا ویروس شهرستان ایذه/گروه شغلی ۲با محدودیت تایم از ساعت ۸صبح تا ۱۹

به  گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه جلسه ستاد قرارگاه کنترل کرونا به ریاست حسین لامی زاده فرماندار شهرستان ایذه  و اعضای ستاد کرونا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

🔺”لامی زاده در قرارگاه کنترل کرونا ویروس عنوان داشت: با توجه به اینکه شهرستان ایذه به عنوان شهر نارنجی شناخته شده است، به لحاظ اداری، کلیه‌ی ادارات و دستگاه ها (به جز سازمان ها و ارگان‌های خدمات رسان یا امدادی) ملزم به کاهش نیروهای‌شان به ۵۰ درصد هستند.

🔺تمامی ادارات و دستگاه اجرایی در صورت نیاز موظفند مهمانسرای خود در جهت پشتیبانی در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار دهند.

🔺 نحوه فعالیت مشاغل و محدودیت‌های اصناف از ۱ آذر به مدت ۲ هفته، گروه شغلی ۲ با محدودیت تایم از ساعت ۸صبح تا ۱۹ اجازه فعالیت دارند ،گروه های شغلی ۳ و ۴  تعطیلی می‌باشد. که شامل موارد ذیل است:

🔺آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای و سایر آموزشگاه ها، استخرهای سرپوشیده، زبانسراها، کتابخانه ها، خانه‌های کودک، مهدکودک‌ها، سینماها ، مساجد، مصلی ها، دانشگاه ها، حوزه‌های علمیه‌ ، باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی ، باشگاه‌های ورزشی، کافه ها ، قهوه‌خانه‌ها، چایخانه ها، شهربازی ها و مدارس شبانه روزی.

🔺بصورت کلی برگزاری هرگونه برنامه اجتماعی، فرهنگی و مذهبی ممنوع می‌باشد، همچنین برگزاری آزمون های حضوری نیز ممنوع است.

🔺در خصوص آموزش و پرورش مدارس غیر حضوری و کادر اجرایی باید در مدارس حضور داشته باشند.

🔺محدودیت‌های ترددها نیز،شامل طرحی می‌شود که در آن خودروهای بومی با پلاک های بومی نمیتوانند از شهر خارج بشوند و متقابلاً خودروهای پلاک غیربومی نیز نمی‌توانند وارد دهدز _ایذه شوند و در صورت تخطی از این امر جرائم ۵۰۰ هزار تومانی تا ۱ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

🔺محدودیت ترددها به صورت جدی از خارج شهر به درون و از درون به بیرون از ساعات اولیه فردا اعمال خواهد شد.

🔺بیمارانی که نیاز به خروج از شهرستان دارند باید با نامه اعزام با قید فوریت پزشک و تشخیص ستاد کرونا می‌توانند از شهر خارج بشود.

🔺محدودیت ها شامل ناوگان مسافربری وباربری نمی شود و باید با هدایت پلیس راه از کمربندی عبور کنند.

 

 

۱۱۲