پیام تسلیت فرماندار شهرستان ایذه در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه حسین لامی زاده فرماندار شهرستان ایذه در پیامی شهادت دانشمند هسته ای و نخبه کشورمان دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و همراهانش را تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است:

ترور و به شهادت رساندن  «دانشمند مرحوم دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع»  برگ سیاه دیگری در دفتر ننگین دشمنان کور دل جمهوری اسلامی ایران رقم زد.

ملت قهرمان ایران در طول سالیان پر فراز و نشیب گذشته همواره ثابت کرده‌اند اینگونه اقدامات ناجوانمردانه و تروریستی هیچگاه خللی در اراده فولادین و ایستادگی آنان ایجاد نخواهد کرد و مانند همیشه با صلابت و عزمی استوار از اهداف و آرمانهای استکبارستیزانه این انقلاب دفاع و دست از انزجار خود از رژیم‌ آدم‌کش صهیونیستی برنخواهند داشت و پاسخ قاطع و کوبنده خود را در زمان مناسب خواهند داد.

اینجانب شهادت دانشمند پرتوان و متعهد ایران اسلامی دکتر محسن فخری زاده را محضر حضرت، ولی عصر (ارواحنا فداه)، فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) ،همکاران و خانواده این شهید بزرگوار و مردم عزیز کشورمان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان علو درجات برای آن شهید فرزانه خواستارم.

حسین لامی زاده

فرماندار شهرستان ایذه

۵۲