آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان ایذه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه  آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان ایذه با حضور علی‌حسین حسین‌زاده معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان دیگر مسئولین استانی و شهرستانی چهارشنبه ۲۴ دی ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید*

معاون  سیاسی امنیتی استاندار خوزستان نیز در این آیین با بیان اینکه ما نیز اعتقاد داریم ثبات مدیریتی یکی از لازمه‌های پیشرفت است گفت: در این دوره با توجه به پایان دوره خدمت لامی زاده، نسبت به تغییر در پست فرمانداری ایذه اقدام شد، وی در دوره خدمتش در ایذه برای پیشرفت این شهرستان بسیار تلاش کرد و حتی در دوره بیماری همسر مرحومش، تمام تلاشش را برای شهرستان معطوف کرده بود.

علی حسین حسین زاده افزود: ما پارسال و پیش از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفتیم یک گزینه خوب را برای برگزاری این انتخابات در ایذه انتخاب کنیم؛ کسی که تجربه کافی داشته و اهل تعامل باشد، چون با توجه به سابقه برگزاری انتخابات، چالش‌هایی در ایذه وجود داشت و از اهمیت خاصی برخورد بود.

وی ادامه داد: می‌دانستیم که لامی زاده در سال‌های پایانی خدمت خود قرار دارد اما به حضور وی در ایذه نیاز داشتیم؛ زمانی که موضوع را با وی در میان گذاشتیم با توجه به سمت وی در مرکز استان از این موضوع استقبال کرد و برای خدمت اعلام آمادگی کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خوزستان گفت: برای جانشینی لامی زاده به دنبال گزینه‌ای بودیم که آشنایی کافی و سابقه کار در منطقه را داشته باشد و در حوزه توسعه و کارهای عمرانی نیز سابقه خوبی داشته باشد؛ برای این منظور با نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی نیز تعامل شد و در نهایت نبوتی به عنوان فرماندار ایذه انتخاب شد.

حسین زاده ویژگی بارز نبوتی را تدین وی دانست و افزود : امیدواریم تقوای نبوتی در کنار تجربه‌اش در حوزه کارهای عمرانی به توسعه این شهرستان کمک کند.

حسین لامی‌زاده فرماندار شهرستان ایذه در این مراسم با اشاره به مشکلات قبلی اجتماعی در شهرستان ایذه اظهار کرد: با وجود اینکه شهرستان ایذه جز تقسیم‌بندی در کشور به‌عنوان شهر و منطقه قرمز معرفی شد و همچنان مشکلات ویژه خود را داشته است، در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و اعتراضات مربوط به مساله بنزین، با تلاش و درایت شورای تامین شاهد جوی آرام و بی‌حاشیه بود.

وی افزود: آرامشی که اینک در شهرستان ایذه وجود دارد ناشی از اعتماد و همکاری با مردم است و مردم نشان داده‌اند که اگر مسئولان را با صداقت و دلسوزی در کنار خود داشته باشند همراه آنها خواهند بود.

فرماندار شهرستان ایذه با تاکید بر وجود منابع انسانی و طبیعی بسیار قوی در شهرستان ایذه بیان کرد: با داشتن یک نگاه نسبت به این ظرفیت‌ها و پای کار آوردن بخش خصوصی می‌توان به توسعه شهرستان ایذه امیدوار بود.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ایذه نیز در آیین معارفه خود بیان کرد: هر فرمانداری به دنبال اجرای برنامه‌های دولت در محل خدمت خود خواهد بود؛ ما برای اجرای کارهای خود روی قانون‌مندی، مردم‌داری، علم مداری و استفاده از ظرفیت‌های انسانی تمرکز خواهیم کرد.

حسن نبوتی افزود: تمام تلاش خود را برای توسعه ایذه به کار خواهم گرفت؛ از حواشی دوری خواهم کرد و با تلاش‌ خود و همکاری بین مسوولان شهرستان و تعامل سازنده و دو طرفه با نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی، برای تعالی ایذه تلاش خواهیم کرد.

 

 

۶۶