آب شرب ۱۹ روستای دهستان محروم سوسن شرقی در شهرستان ایذه تامین شد

🔵 *آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان ،#_نبوتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه و مسئولین استانی و شهرستانی در بخش سوسن

سرپرست فرمانداری ایذه گفت: با همت بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) و گروههای جهادی عملیات آبرسانی به ۱۹ روستای دهستان سوسن شرقی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه ،حسن نبوتی در آیین افتتاح طرحهای آب رسانی اظهار داشت: خدمت به محرومان از جمله خدمات مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروه‌های جهادی است که در شهرستان ایذه نیز نمود خاصی دارد.

🔻وی افزود: به همت این عزیزان آب شرب ۱۹ روستای دهستان محروم سوسن شرقی در شهرستان ایذه تامین شد.

🔻سرپرست فرمانداری ایذه از افتتاح مدرسه روستای شله‌دان خبر داد و تصریح کذد: ۲ باب خانه عالم نیز در منطقه فالح به بهره‌برداری رسید.

🔻نبوتی تاکید کرد: ۹۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام نیز در این مناطق ساخته و به مردم محروم آن تحویل داده شده‌است.

🔻وی این کارها را از سری اقدامات سلامت محور بیش از ۱۰۰گروه در طرح شهید رهنمود و طرح های دیگر دانست و خاطرنشان کرد: از تمام بزرگوارانی که در تکمیل این طرح‌ها همکاری کردند تقدیر و تشکر میکنم.

🔻نماینده عالی دولت در شهرستان ایذه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به محدودیت‌های آموزشی و ضرورت بحث آموزش در مناطق کمتر برخوردار بیش از سه هزار بسته آموزشی بین دانش‌آموزان روستاهای این بخش توزیع شد.

۳۹