جلسه شورای ورزش و جوانان و ستاد ساماندهی جوانان شهرستان ایذه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه ،جلسه شورای ورزش و جوانان و ستاد ساماندهی جوانان شهرستان ایذه به ریاست خداداد کردی معاون سیاسی فرمانداری و مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

معاون سیاسی فرماندار شهرستان ایذه اظهار کرد :جوانان مستعد و توانمندی در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان زندگی می کنند که به دلیل فقدان زیرساخت و امکانات مناسب نتوانستند استعداد خود را بروز دهند.

وی با اشاره به نقش پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: اگر می خواهیم آسیب های اجتماعی موجود در جامعه را کنترل و ریشه کن کنیم باید توجه جدی به مقوله ورزش داشته باشیم.

کردی ادامه داد :ایذه به عنوان یکی از قطب‌های کشتی فرنگی کشور افتخارات زیادی کسب کرده‌ است و به یک نام شناخته شده در جامعه کشتی تبدیل شده‌است.

وی افزود :بیش از سه سال است یک خانه کشتی در ایذه کلنگ‌زنی شد و قرار بود دو ساله به بهره برادری برسد اما متاسفانه تاکنون پیشرفتی چشم گیری نداشته است،امیدورایم با انجام کارهای مربوطه، هرچه زودتر شاهد افتتاح آن باشیم.

در ادامه مهندس احمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه گزارش مفصلی از اخرین وضعیت پروژه های ورزشی شهرستان ارائه نمود و تصمیماتی اتخاذ گردید.

۳۳