ویژه برنامه انتخابات /سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه : انتخابات یکی از عوامل ارتقاء امنیت ملی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه ،مهندس نبوتی در حاشیه بازدید از محل ثبت نام نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بازدید اظهار داشت: انتخابات یکی از عوامل ارتقاء امنیت ملی است

وی افزود:امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به این امنیت در انتخابات پیشرو برنامه‌ها و نقشه‌های زیادی طراحی کردند که انشالله بار دیگر ملت شریف ایران اسلامی با حضور پرشور در انتخابات قطعاً نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب و توطئه های آنها را خنثی خواهند کرد.

سرپرست فرمانداری ایذه گفت :تلاش همه عوامل برگزار کننده انتخابات ۱۴۰۰ برگزاری انتخابات سالم و پرشور با مشارکت حداکثری است.

وی عنوان کرد :از همه نخبگان جامعه که برای توسعه شهرستان و روستاها برنامه دارند دعوت می کنم در این انتخابات مشارکت داشته باشند و با ارائه برنامه‌های خود به مردم ضمن پرشورکردن انتخابات به وظیفه خودشان در قبال جامعه و شهرستان عمل کنند.

نماینده دولت با اعلام اینکه از آغاز ثبت نام تا ظهر امروز ۱۵نفر برای شورای اسلامی شهر ثبت نام کردند گفت :انشاالله شاهد مشارکت بیشتری از نخبگان شهرستان به عنوان نامزدهای انتخاباتی در روزهای باقیمانده باشیم.

 

لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:*↙️

sapp.ir/farmandari.izeh

۸۰