پیام تبریک سرپرست فرمانداری ایذه به مناسبت ولادت باسعادت حضرت مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه،مهندس نبوتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه در پیامی نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

*بسم الله الرحمن الرحیم*

نیمه شعبان فرخنده ترین روز خلقت و روز امید بشریت است. یگانه منجی عالم بشریت که تمام پیامبران و امامان مژده ظهورش را داده اند و همواره گفته اند که با آمدنش بساط ظلم و ستم برچیده شده و پیام مهربانی و مودت را بر همه عالم طنین انداز می کند.

نامگذاری سالروز این میلاد خجسته به نام سربازان گمنام امام زمان(عج) ، فرخنده و به حق است؛ همچنانکه مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) فرموده اند: « وزارت اطلاعات به همت نیروهای با ایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است و اکنون پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در عرصه‌ی جنگ اطلاعاتی در دنیای امروز است . »

اینجانب این‌ میلاد فرخنده‌ و همچنین هفته سربازان گمنام آن حضرت، را به‌ پیشگاه مقام عظمای ولایت حضرت‌ آیت‌ الله‌ خامنه‌ای‌ (مد ظله العالی) و مسلمانان‌ و شیعیان‌ جهان‌ به‌ ویژه‌ مردم شریف شهرستان ایذه تبریک‌ و تهنیت‌ عرض‌ نموده‌ و از خداوند سبحان‌ تعجیل‌ در فرج‌ مبارک‌ آن‌ حضرت‌، عزت‌ و اقتدار روز افزون‌ نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ و پیروزی‌ مستضعفین‌ عالم‌ و نابودی‌ دشمنان‌ اسلام‌ را مسئلت‌ می‌نمایم .

حسن نبوّتی

سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه

۴۰