بازدید سرپرست فرمانداری از روند برداشت کلزا از مزارع شهرستان

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه، امروز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت نبوّتی سرپرست فرمانداری ایذه، ایزدپناه نماینده محترم شهرستان های ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی* بهمراه بخشدار مرکزی، مدیر جهاد کشاورزی، رییس اداره تعاون روستایی و برخی از مسئولین از روند برداشت مزارع کلزا در بخش مرکزی بازدید کردند.

🔻حسن نبوّتی عنوان کرد: کار برداشت کلزا از مزارع شهرستان ایذه آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه دارد.

🔻رییس شورای کشاورزی ضمن تبریک به مناسبت آغاز فصل برداشت به کشاورزان، گفت : علیرغم تنش آبی و کم بارشی در سال زارعی از تلاش بی وقفه کشاورزان در فصل کاشت، داشت و هم اکنون برداشت تقدیر می کنیم که خروجی عملکرد آنها تامین بخشی از روغن کشور می باشد.

🔻وی با اشاره به مشکلات کم بارشی امسال بیان داشت: خوشبختانه مزارع کلزا شهرستان از شرایط مطلوبی برخوردار هستند و انتظار برداشت مطلوب از این زمین ها پیش بینی می شود.

🔻مهندس نبوّتی با اشاره به پشتیبانی های بنیاد برکت از کشاورزان کلزا کار شهرستان، گفت: اعطای کود رایگان، بیمه رایگان و ادوات کشاورزی موجب تشویق کشاورزان در کاشت کلزا و افزایش سطح زیر کشت این محصول استراتژیک شده است.

🔻سرپرست فرمانداری ایذه با اشاره به فرمایشات مقام‌معظم رهبری در خصوص پشتیبانی‌ از تولید افزود: جهاد کشاورزی با همکاری دولت و بنیاد برکت به پشتیبانی از تولید پای کار آمدند و انشاالله این روند استمرار داشته باشد.

🔻در پایان این بازدید بهمراه رییس اداره تعاون روستایی از انبار خرید کلزا و روند خرید این محصول بازدید بعمل آمد.

*لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:*↙️

*sapp.ir/farmandari.izeh*

۳۳