سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه: مقبولیت نظام جمهوری اسلامی پشتوانه مردمی آن نظام است

🔴 *سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه: مقبولیت نظام جمهوری اسلامی پشتوانه مردمی آن نظام است.*

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه، روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت نشست هم اندیشی تشکل ها و احزاب سیاسی شهرستان ایذه با حضور جمعی از نمایندگان این تشکل ها با محوریت ایجاد شور و نشاط سیاسی در انتخابات ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔻مهندس نبوّتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه در این نشست گفت:دولت هیچ گاه نمی تواندنقش احزاب را ایفا کند بلکه دولت نقش تسهیل کننده برای فعالیت قانونی احزاب را بعهده دارد و احزاب وتشکل ها حلقه ی واسطه بین مردم و حاکمیت هستند و در صورت ایفای کار کرد درست و صحیح، قطعاً زمینه ساز تعالی وتوسعه ی کشور خواهند بود.

🔻وی با تاکید بر ضرورت فعالیت احزاب و تشکل ها اظهار داشت : از فعالیت تمام احزاب مجاز، درچهارچوب قانون حمایت می کنیم. اختلاف سلیقه ی سیاسی، یک امر طبیعی است و این اختلاف سلیقه نباید موجب تخریب گردد.

🔻نبوّتی بیان داشت: نگاه ما نگاه فراحزبی، فرا قومی و فرا طایفه ای است و معتقد هستیم که همه احزاب و تشکل هایی که پایبند به اسلام، نظام و مقام معظم رهبری هستند و در چهارچوب قانون عمل می کنند باید مورد حمایت قرارگیرند.

🔻نماینده دولت درشهرستان اظهار داشت: مقبولیت نظام جمهوری اسلامی و اساسا هر نظامی، پشتوانه مردمی آن نظام است و نظام ما تاکنون از این پشتوانه عظیم برخوردار بوده است و احزاب و همه ی ما باید این پشتوانه را حفظ کنیم؛ یکی از نمودهای این پشتوانه، بحث انتخابات است.انتخابات یک پدیده ی سیاسی و اجتماعی است که لازم‌است با همفکری و هم افزایی، مشارکت در این امر مهم افزایش را دهیم تا با افزایش مشارکت زمینه ی رقابت سالم فراهم گردد؛ و پرشور بودن انتخابات، در گرو مشارکت بالاست.

🔻رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ایذه، با تاکید برنقش احزاب و تشکل ها در بالابردن میزان مشارکت، اظهار داشت:ازهمه نخبگان و فعالان خوش نام سیاسی شهرستان ایذه که دلشان برای مردم و عزت و سرافرازی این نظام و تحقق شعارها و آرمان های انقلاب می تپد، درخواست می کنیم همچون موتور محرکه ی جامعه، برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش نمایند.

🔻وی افزود: اساس کار وزارت کشور در انتخابات بر اصل بی طرفی است و ما هم در شهرستان سعی و تلاشمان بر رعایت این اصل می باشد.

🔻شایان ذکر است که در این نشست نمایندگان تشکل ها و احزاب مختلف سیاسی فعال در شهرستان ایذه، با اشاره به برخی از کمبودهای شهرستان و طرح نظرات و دیدگاه های خود، بر انتخابات سالم، پرشور، با نشاط و مشارکت حداکثری تاکید نموده و از مسئولان خواستند با خدمت به مردم و عملکرد مطلوب، اعتماد عمومی را افزایش دهند.

لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:↙️

*sapp.ir/farmandari.izeh*

۲۶