حضور سرپرست فرمانداری ایذه در تمرین تیم فوتبال سپاهان نوین ایذه

🔻عصر روز یکشنبه مهندس نبوّتی با حضور در تمرین تیم سپاهان ایذه در استادیوم تختی ایذه و دیدار با مدیر، کادر فنّی و بازیکنان این باشگاه، از نزدیک در جریان نیازها و کمبودهای این باشگاه قرار گرفت.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه، در این دیدار مجید صیدالی مدیر باشگاه سپاهان نوین ایذه گفت: به علت مشکل نور ورزشگاه تختی، مجبور هستیم بازهای خود در رقابت های دسته سه کشور در اهواز برگزار کنیم که این موضوع باعث شده ضمن ازدست دادن امتیاز میزبانی، متحمل هزینه های جانبی نیز شویم.

🔻وی افزود: همچنین باتوجه به اینکه تعدادی از بازیکنان ما غیربومی هستند؛ مشکل تامین خوابگاه داریم، ضمنا در شرایط اقتصادی فعلی برای ادامه فعالیت خود نیاز به کمک های مالی داریم تا بتوانیم در این لیگ نتایج خوبی کسب کنیم چرا که تیم سپاهان ایذه بارها تا آستانه صعود به لیگ ۲ کشوری پیش رفته است لذا با وجود این ظرفیت از مسئولان انتظار حمایت داریم.

🔻رییس شورای ورزش شهرستان ایذه پس از شنیدن سخنان مدیر و مربی و بازیکنان این باشگاه عنوان کرد: با پیگیری هایی که اخیرا انجام دادیم طی همین هفته با خرید نور افکن های مناسب، مشکل نور ورزشگاه را برطرف خواهیم کرد تا بازی‌های این تیم در ایذه برگزار شود.

🔻فرماندار ایذه ادامه داد: همچنین مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال جهت تکمیل تعمیرات خوابگاه ورزشگاه تختی ایذه در نظر گرفته شده و از فردا عملیات اجرایی این خوابگاه از سر گرفته خواهد شد و حداکثر ظرف یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید تا آن زمان ترتیبی اتخاذ خواهیم کرد تا تیم سپاهان ایذه از خوابگاه های ادارات شهرستان استفاده کند.

🔻مهندس نبوّتی درخصوص کمک های مالی به باشگاه سپاهان نوین ایذه نیز اظهار داشت: این فرمانداری ضمن کمک مالی از طرف خود، با دعوت از مسئولان ادارات و خیّرین قطعا از این تیم حمایت خواهد کرد.

🔻وی با بیان اهمیت ورزش در برنامه‌های فرمانداری ایذه اعلام کرد: در راستای توسعه امکانات ورزشی شهرستان درمدت کوتاه گذشته باتلاش های صورت گرفته، توانستیم دو زمین چمن طبیعی فوتبال در سطح شهرستان احداث نماییم و با عبور از اوج فصل گرما، این روند ادامه خواهد یافت.

*لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:*↙️

*sapp.ir/farmandari.izeh*

۴۲