جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ایذه برگزار شد

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به *ریاست مجاهد مقصودی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ایذه* و با حضور مسئولان مربوطه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

🔻مهندس مقصودی با اشاره به نام گذاری سال از طرف مقام معظم رهبری به نام سال «تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی ها» اظهار کرد: همه تمام تلاش خود را معطوف به رفع موانع موجود در حوزه تولید نمایند و حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان و واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار دهند.

🔻وی افزود: ما باید تمام تلاشمان را در خدمت رسانی به مردم بکار گیریم و گره از مشکلات مردم باز کنیم.

🔻مقصودی تصریح کرد: هدف اصلی ما در ایجاد اشتغال، جلب رضایت مردم است و بدنبال عملکرد و آمار و ارقام نیستیم.

🔻معاون عمرانی فرماندار ایذه با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بنیاد برکت به متقاضیان در روستاها، از زحمات و خدمات بنیاد برکت در پرداخت تسهیلات تشکر و قدردانی کرد.

🔻در ادامه جلسه مهندس باندری مجری استانی بنیادبرکت در شهرستان ایذه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بنیادبرکت به اهمیت جلسات کمیته اشتغال، کارگروه های تخصصی جهت شناسایی منابع و ظرفیت ها و همچنین همکاری و تعامل بیشتر دستگاهای اجرایی، بانک های عامل درشهرستان تاکید کرد.

🔻وی ضمن تشریح طرح های مشارکت مدنی بنیادبرکت و طرح شمسا از آمادگی بنیادبرکت جهت حمایت دراین زمینه خبرداد

در ادامه نوروزی رییس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایذه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پرداخت تسهیلات فراگیر و روستایی و همچنین تسهیلات کرونا گفت: از بانک های مربوطه درخواست داریم جهت پرداخت تسهیلات کرونا ویژه متقاضیانی که تشکیل پرونده داده اند همکاری نمایند.

🔻در پایان جلسه توضیحاتی پیرامون پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی ادارات مربوطه و بانک ها مورد بررسی قرار گرفت .

*لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:*↙️

*sapp.ir/farmandari.izeh*

۳۸