جلسه ستاد انتخابات شهرستان ایذه با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان 

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه، جلسه ستاد انتخابات شهرستان ایذه با حضور نجاتی معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان ، نبوّتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه، اعضای شورای تامین، هیات نظارت، هیات بازرسی، بخشداران و کارمندان فرمانداری شهرستان با محوریت برگزاری انتخابات بر اصل قانون مداری، سلامت، امنیت،حضور حداکثری در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه عنوان کرد: برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم، رعایت قانون و اصل بی‌طرفی و فراهم نمودن حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای از مهم‌ترین وظایف ما است.

نبوّتی با بیان اینکه انتخابات متعلق به مردم است، گفت: حضور پررنگ مردم، استحکام پایه های نظام اسلامی است.

وی ضمن تقدیر از تعامل خوب ستاد انتخابات شهرستان، هیات اجرایی و نظارت گفت: انشا الله شاهد انتخابات سالم، پرشور با مشارکت حداکثری در شهرستان باشیم.

در ادامه مهندس نبوتی به تشریح اقدامات صورت گرفته جهت برگزاری انتخابات در شهرستان اشاره نمودند.

در ادامه اعضای شورای تامین ، هئیت های نظارت و بازرسی ،بخشداران نقطه نظرات و دیدگاههای خود را بیان کردند.

معاونت سیاسی و اجتماعی ضمن گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت:هدف امام خمینی(ره) شکل گیری نظام انقلاب فرهنگی بود و درسی که حضرت امام داده بود در طول ۸ سال جنگ تحمیلی و سایر فشارهای سیاسی و اقتصادی درس مقاومت بود.

دکتر نجاتی عنوان کرد: انتخابات در کشور ایران بر اصل قانون مداری، سلامت، امنیت، حضور حداکثری استوار است.

وی افزود: قانون ملاک کار ماست و قانون باید به درستی رعایت شود اگر قانون درست رعایت شود سلامت انتخابات به وجود می آید سلامت انتخابات که تضمین شد رقابت سالم به وجود می آید .

معاون سیاسی اجتماعی استانداری با تقدیر از زحمات شورای تامین، ستاد انتخابات شهرستان و هیات های نظارت، بازرسی و هیات اجرایی، اقدامات صورت گرفته در شهرستان را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت:برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری هدف مشترک همه عوامل است و سلامت انتخابات در گِرو درست عمل کردن به قانون می باشد.

وی با اشاره به امنیت انتخابات گفت: یکی از موضوعاتی مهمی که می تواند در امنیت انتخابات تاثیر گذار باشد مباحث قومیتی می باشد که باید پیش بینی و پیشگیری به موقع صورت گیرد و از ظرفیت های مختلف از جمله بزرگان استفاده شود و در نهایت برخورد قاطع صورت پذیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به هدف دشمنان در انتخابات گفت: دشمن در حال حاضر از همه ابزارها برای کاهش حضور مردم استفاده می کند باید تلاش شود با یک برنامه ریزی درست و منسجم زمینه را برای مشارکت حداکثری فراهم کنیم.

وی افزود: امروز مشارکت حداکثری یک امر مهم و ضروری است

دکتر نجاتی با اشاره به تمهیدات صورت گرفته جهت برگزاری انتخابات بیان داشت: افزایش شعب انتخابات،حذف اثر انگشت، برگزاری انتخابات از ساعت ۷ صبح و تهیه شیوه نامه بهداشتی جهت شعب اخذ رای از جمله اقداماتی است که انجام دادیم.

وی در پایان گفت:انشا الله روز ۲۸خرداد حضور پرشور و باشکوه مردم شهرستان ایذه پای صندوق های رای بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انتخابات این شهرستان رقم زند.

 

 

۱۰۱