سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه :تلاش همه جانبه مدیران در راستای جذب اعتبارات/تاکید بر حسن اجرا و پیگیری کلیه مصوبات جلسات و کمیته ها 

📸سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه :تلاش همه جانبه مدیران در راستای جذب اعتبارات/تاکید بر حسن اجرا و پیگیری کلیه مصوبات جلسات و کمیته ها

 

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه، امروز چهارشنبه ۳۱فروردین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست مهندس نبوّتی سرپرست فرمانداری و با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه ، سرهنگ شهبازی فرمانده نیروی انتظامی، سرهنگ مرادی جانشین فرمانده سپاه ناحیه و مسئولان ادارات شهرستان ایذه با محوریت مراسم شب های قدر، روز جهانی قدس و عید سعید فطر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

🔻سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه خطاب به مدیران ادارات در راستای پیگیری و جذب اعتبارات بیان داشت: مدیران دستگاه های اجرایی پیگیر جذب اعتبارات سال ۱۴۰۰چه در حوزه اعتبارات شهرستانی و چه سهم شهرستان از اعتبارات استانی باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: رعایت شئونات اسلامی در ادارات یک ضرورت جدی و یک امر حتمی که باید مدیر دستگاه نظام جمهوری اسلامی با دقت کافی و تعصب دینی نسبت به رعایت مسائل و شئونات اسلامی در اداره اهتمام داشته باشد.

 

🔻مهندس نبوّتی افزود: سرلوحه مدیران رعایت حقوق شهروندی، تکریم شایسته ارباب رجوعان، نماز اول وقت در ادارات، عدم روزه خواری، رعایت عدالت و عملکرد آنان در چهارچوب مقررات اداری باشد و از هرگونه رفتار خارج از قوانین اداری خوداری کنند.

 

🔻مهندس نبوّتی برحضور میدانی مدیران وارتباط مستقیم با مردم و بازدید از روستاها و بخش ها و همکاری با بخشداران تاکید کرد.

 

🔻وی با اشاره به آغاز فصل گرما و همچنین ضرورت صرفه جویی در مصرف آب و برق تصریح کرد: ضروریست در مصرف بهینه آب و برق در تمام ادارات همت گماشته شود و از مصرف بی رویه خودداری گردد و ادارات متولی در راستای فرهنگسازی در جهت الگوی کاهش مصرف گام بردارند.

 

🔻وی در این جلسه بر حسن اجرا و پیگیری کلیه مصوبات جلسات و کمیته ها تاکید کرد.

 

🔻سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه بر داشتن آمادگی کامل برای ارائه خدمات مطلوب به کشاورزان در فصل برداشت اشاره کرد و گفت: ادارات مربوطه و کسانی که مسئول تامین سوخت ماشین آلات برداشت هستند باید به ارایه خدمات مطلوب و بموقع بپردازند.

 

🔻وی افزود :آتش نشانی آمادگی لازم را چه در شهر و روستا داشته باشد.

 

🔻مهندس نبوّتی در ادامه خاطرنشان کرد: فعالیت ستاد تنظیم بازار برای کنترل قیمت ها با محوریت جهاد کشاورزی، اداره صنعت، معدن و تجارت به ویژه برای کالاهای اساسی باید مستمر و ویژه باشد.

 

🔻رییس شورای اداری شهرستان ایذه با توجه به اهمیت کنکور سراسری گفت:اداره آموزش و پرورش استعدادها را شناسایی و با برگزاری کلاسهای تقویتی و آموزشی به دانش آموزان کمک کند.

 

🔻وی افزود: ادارات در تامین امکانات لازم برای برگزاری مطلوب کنکور با آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشند.

 

🔻سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه همچنین پیشاپیش با گرامیداشت ایام لیالی قدر و عرض تسلیت شهادت حضرت علی (ع) ابراز داشت: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان بویژه مردم عزیز شهرستان ایذه از همه اقشار شریف، نجیب و انقلابی شهرستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس، این یادگار ارزشمند و وحدت بخش امام راحل (ره) که هدیه ای بود به جهان اسلام انشاالله پاس بداریم با حضورمان و پیام روز قدس که حمایت از مظلومان و مستضعفین جهان به ویژه جهان اسلام است و همچنین شرکت گسترده و همه جانبه تمام ادارات با پرسنل به صورت دسته جمعی در این راهپیمایی انقلابی و جهانی حضور داشته باشیم.

 

لینک عضویت کانال اخبار فرمانداری ایذه در پیام رسان سروش:↙️

sapp.ir/farmandari.izeh

۲۷