بازدید استاندار خوزستان از مناطق سیل زده شهرستان ایذه 

استاندار خوزستان از مناطق و روستاهای سیل زده بخش مرکزی شهرستان ایذه  بازدید بعمل آورد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایذه، امروز پنج شنبه ۱۳مرداد ۱۴۰۱، دکتر خلیلیان استاندار خوزستان به همراه آقای ایزدپناه نماینده شهرستان ایذه، باغملک ودزپارت، حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه ایذه، مهندس نبوتی فرماندار شهرستان ایذه، سرهنگ شهبازی فرمانده انتظامی ایذه، سبزعلی زاده بخشدار مرکزی، نوروزی رئیس جهاد کشاورزی، مومنی رئیس امور عشایر، داودی رئیس اداره برق، موسوی رئیس اداره آبفا، اسفندیاری رئیس بنیاد مسکن ایذه از برخی روستاهای بخش مرکزی شهرستان که بیشترین خسارات را در جریان بارش های مانسونی محتمل شده بودند بازدید کرد و در جریان خسارات وارده به زیرساخت ها و منازل این روستاها قرار گرفت.

 

در ادامه به همراه مهندس ره انجام شهردار ایذه از کانال های آبرفتی شهر و نقاط حادثه خیز بازدید بعمل آوردند.

استاندار خوزستان در این بازدید اظهار داشت: گروه‌های کارشناسی در حال ارزیابی شرایط و خسارات وارده هستند تا میزان خسارت‌ها به دولت انعکاس داده شود.

وی با اشاره به شرایط آب و هوایی در استان بیان کرد: این وضعیت آب و هوایی در استان همچنان ادامه دارد؛ بعد از ظهر امروز نیز بخش‌هایی از خوزستان به ویژه بخش‌هایی از شهرستان صیدون درگیر سیلاب بود.

خلیلیان در پایان گفت: در شهرستان ایذه همچنان شرایط آب و هوایی را داریم؛ تاکنون ۴ نفر از هم‌وطنانمان در این شرایط جان خود را از دست دادند که از این تعداد ٢ نفر بر اثر صاعقه و ٢ نفر دیگر قربانی سیلاب شدند.

لازم به ذکر است استاندار خوزستان از یک گلخانه تولد محصولات سبزیجات و سطح شهر ایذه بازدید کرد.

 

 

 

 

۲۰۲