*پیام تبریک فرماندار شهرستان ایذه به مناسبت هفته دولت

📸 *پیام تبریک فرماندار شهرستان ایذه به مناسبت هفته دولت*

 

🔻فرماندار شهرستان ایذه، در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معزز دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر؛ هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

“بسم الله الرحمن الرحیم”

 

هفته اول شهریور ماه که در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی به نام هفته بزرگداشت دولت نامگذاری گردیده است، تجلی یاد و خاطره بزرگمردانی است که تفکر و سیره عملی آنان خدمت صادقانه و بی منت در راستای پیشرفت، توسعه و سربلندی کشور عزیزمان بود، آموزگاران وارسته‌ای که اسطوره کامل صداقت و تعهد در انجام وظیفه بودند، چنان ‌که مقام معظم رهبری در تبیین شخصیت این دو بزرگوار فرمودند:‌ “شهیدان رجایی و باهنر، حقاً و انصافاً دو چهره انقلابی، مومن و خالص بودند و زندگی و شهادتشان درس‌آموز بود. بی تردید ویژگی های ارزشمند این دوشهید والامقام ترسیمی از دولتمران صدیق و وفاردار در خدمت خالصانه به مردم می باشد.

 

🔻 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه کارگزاران و کارمندان متعهد و خدوم دولت در شهرستان ایذه تبریک عرض نموده و موفقیت این عزیزان را در تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ازخداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

*حسن نبوتی*

*فرماندار شهرستان ایذه*

۲۸