به مناسبت هفته دولت، بهره برداری از سه طرح کشاورزی در ایذه  

📸 *به مناسبت هفته دولت، بهره برداری از سه طرح کشاورزی در ایذه*

 

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ایذه، بمناسبت هفته دولت دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۷ سه طرح کشاورزی در شهرستان ایذه با حضور مهندس نبوّتی فرماندار، مقصودی معاون عمرانی فرمانداری، مرادی بخشدار سوسن، نوروزی مدیریت جهاد کشاورزی، نوروزی رئیس تعاون کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان افتتاح شد.

 

🔻فرماندار ایذه در این آئین، ضمن تبریک به همکاران دولتی در شهرستان گفت: امروزه اساسی ترین راهبرد حل مشکلات کشور، تولید در هر زمینه ای است که قانون و شرع اجازه دهد.

 

🔻مهندس نبوّتی بیان داشت: میزان اعتبار استفاده شده در این طرحها بیش از ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی (تسهیلات تبصره ۱۸) بوده و اشتغال در این طرح ها ۸ نفر بطور مستقیم و ۱۵ نفر بصورت غیر مستقیم ایجاد گردید.

 

🔻وی افزود: پیش بینی تولید سالانه این واحدها بیش از ۲۵۰ تن در سال می باشد.

 

🔻مهندس نبوّتی با بیان اینکه این گام توسط این سه کارآفرین برداشته شده، گفت: محیط کسب و کار در کشور ما محیط دشواریست، خداروشکر این دولت در راستای اجرای قانون، بهبود محیط کسب کار، اقدامات خوبی انجام داده است.

 

🔻رئیس شورای کشاورزی شهرستان ایذه با اشاره به کمبود آب در شهرستان ایذه گفت: درصورت رفع مشکل آب کشاورزی در ایذه، با توجه به متقاضیان احداث گلخانه، افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

 

🔻وی با اشاره به اینکه اعتماد مردم سرمایه اجتماعی نظام‌است، گفت: مسئولین شما دغدغه آب پایدار را دارند و در استان و کشور در حال پیگیری اند انشاالله با رفع این مشکل زمین های مستعد ایذه از این نعمت برخوردار شوند.

 

۴۱